Balıkesir Bandırma Evde Masaj Suna

By | Aralık 2, 2018

her insana uygulansa da bazı insanların özel durumlarında ekstra rahatlama sağlar. Balıkesir bandırma evde masaj Bu özel durumu yaşayanlardan bir kesim de hamilelerdir. Hamileliklerde uygulama daha nazik yapılmaktadır. Bebeğe zarar vermeden yapılan bu uygulama ile anne olacak kişinin ağrılarının azaltılması öncelikli amaçtır. Bandırma evde masaj Bir diğer amaç ise doğum çatlaklarını önlemektir.

yaptıran hamile annelere doğumdan sonra karın bölgelerinde çatlakların oluşmaması için uygulama sırasında bitkisel karışımlardan özel olarak üretilen yağlar uygulanır. Bu yağlar deriye işleyerek çatlaklara karşı karın bölgesinde bir kalkan vazifesi görmektedir. Balıkesir bandırma evde masaj . Uygulama sırasında yavaş hareketlerde bulunulması annede ekstra ağrılar yaratmamak ve bebeğin sağlığı açısından büyük önem teşkil eder.

uygulanır iken nazik hareketlerde bulunulması bebek ile de etkileşimde bulunmaya yönelik bir davranıştır. Yumuşak olan hareketler tempolu bir şekilde uygulandığında annenin yanında bebek de bundan olumlu yönde etkilenmektedir. Uygulama, doğumdan önce meydana gelmekte olan bulantı ve ağrılara çözüm olmaktadır. Uygulamanın bir diğer özelliği de doğum sırasında annenin rahatlamasına zemin hazırlamasıdır. Uygulama nedeniyle bebek ve anne rahat uyku çekmektedir.