Balıkesir Burhaniye Mutlu Son Masaj Umay

By | Aralık 2, 2018

, sinir sisteminin yanı sıra kan dolaşımını düzene sokan gibi bir çok faydası vardır. Balıkesir burhaniye mutlu son masaj Vücudun çeşitli yerlerine belirli teknikler dahilinde el ile yapılarak, çeşitli ağrı ve sancıları dindirme de başarılı sonuçlar verir. Dünya çapında bilinen ve en çok uygulamaya sokulan bazı teknikleri şunlardır.

Akubası tekniği, Çin kökenli bu teknik akupunktur tedavisinin iğnesiz hali olarak bilinmektedir. Burhaniye mutlu son masaj İnsanın enerji kanallarının bulunduğu noktalara parmak vasıtasıyla baskı uygulanması yöntemi ile yapılır ve rahatlama hissi verir. Thai masaj çeşidi, Buda devrinden günümüze ulaşan oldukça eski bir tekniktir. Vücutta belirli noktalara baskı uygulayarak enerji akımının sağlanması amaçlanır. Balıkesir burhaniye mutlu son masaj .

Stresi azaltarak, esnekliği arttır Ayrıca iç organlar üzerinde uyarma özelliği de vardır. İsveç masaj tekniği ise çeşitli eskiden kalma tekniklerin araştırılmasıyla ortaya çıkmış bir tekniktir. Ayrıca ilk ileri seviye yani modern terapi tekniğidir. Cilt üzerine uygulanarak tüm vücuda yayılır. Böylece, vücutta rahatlama sağlar. Son olarak, derin doku tekniğinde de vücuttaki derin kas sistemine ulaşmak hedeflenir. Amaç kasları toksinden arınmasıdır.