Balıkesir Kepsut Masaj Salonu Zeren

By | Aralık 1, 2018

Refleksoloji ayak masaj uygulaması demektir. Balıkesir kepsut masaj salonu Ayak tabanından bileğe kadara olan kısma bir takım bası ve uyarıcı teknikler ile uygulanır. Ayak tabanı birçok refleks noktası içerir, bu refleks noktalarına uygulanan masaj tüm vücutta etki gösterir.

Örnek verecek olursak mide refleks noktasına uygulanan bası ve manipüle edici hareketler mide ve bağırsak sistemini harekete geçirir. Kepsut masaj salonu Bu etki bilimsel olarak kanıtlanmış bir etkidir. Ayak tabanı pudra ile ovulur. Yağ ile yapılmaması nedeni ellerin kaymaması gerekir. Balıkesir kepsut masaj salonu . Refleksolojiye ait hareketler uygulanmalıdır. Uygulama ayak başparmağından başlar.

Başparmak ile baş ve omurga uyarılır. Hipofiz bezinden sinüslere kadar birçok doku ve organ uyarılır. Bir takım sorunlarda ciddi yarar sağlar. Aynı zamanda iyi bir detoks programıdır. Ayak masaj uygulaması ile tüm vücutta akım oluşturulur.

Enerji noktaları uyarılır. Vücudu 10 eşit parçaya bölerek, bu parçaların ayak tabanında ki yansımalarını uyarmaya yönelik bir uygulamadır. Yaklaşık 45 dakika 1 saat arasında uygulanır. Düzenli olarak uygulanması gerekir. Tüm ayağa uygulanan uygulama tüm vücuda uygulanmış gibi etki gösterir.